Skip to main content

Firma Staniec Kamiński

Firma Staniec Kamiński istnieje od 2000 roku i na początku swojej działalności zajmowała się stolarką okienną.

Przez 18 lat zmienialiśmy ścieżkę rozwoju firmy i rozbudowywaliśmy ją o nowy park maszynowy produkujący wyroby z płyty meblowej, z której wykonujemy większość oferowanych przez nas produktów. Jesteśmy zarówno producentem jak i wykonawcą usług świadczonych z wykorzystaniem naszych produktów. Nasze wieloletnie doświadczenie pozwala nam na wprowadzenie kreatywnych rozwiązań, które czynią naszą firmę innowacyjną. 

Po wielu latach doświadczeń śmiało możemy powiedzieć, że nie tylko śledzimy trendy rynkowe, ale wręcz kreujemy nowe rozwiązania, będąc pionierem na rynku nowoczesnych wykończeń wnętrz materiałami drewnianymi.

Znamy bardzo dobrze różne zastosowania, specyfikę materiału, obróbkę w różnych warunkach i możliwości projektowe. Każdy nowy klient, to nowe wyzwania, dzięki którym nasza firma nieustannie się rozwija i wzbogaca swoje portfolio o nowe realizacje. Chętnie współpracujemy z dużymi inwestorami, generalnymi wykonawcami i projektantami wnętrz spełniając najwyższe normy jakości zarówno produktów jak i usług, które świadczymy.

Certfikat ITB

Certyfikat trudnozapalności uzyskany przez naszą firmę świadczy o staranności i solidności proponowanych wyrobów.

Gwarancją wyznaczonego celu jest posiadanie nowoczesnego warsztatu technologicznego oraz stosowanie najlepszych materiałów zapewniających poczucie bezpieczeństwa potwierdzonych certyfikatem ITB. Estetyka, nowoczesność formy i funkcjonalność realizacji Państwa przedsięwzięcia są kolejnym celem naszej firmy. Zapewniają one wszechstronność użytkową projektu wraz z prawidłowym zagospodarowaniem przestrzeni.

Misją firmy jest realizacja projektów zgodnych z oczekiwaniami Klienta w zakresie oferowanych grup produktowych. Wszystko po to, aby jak najpełniej zaspokoić coraz bardziej niespotykane życzenia Naszych Klientów. Państwa potrzeby oraz nasze pomysły i doświadczenie, to gwarancja Państwa zadowolenia i sukcesu.

Jako nasze rekomendacje w realizacji misji i celów firmy przedstawiamy zdjęcia z wykonanych realizacji zamieszczone na stronie internetowej, na którą serdecznie Państwa zapraszamy. Tam znajdują się również szersze informacje dotyczące oferty produktowej.

Pracuj z nami

Pracuj z nami →